• 1-1
 • 2-1
 • 3-1
 • нашите можности

  нашите можности

  Кина, водечки производител на персонализирана прецизен алуминиум или месинг Мали сврте делови & ЦПУ вртење делови
 • нашите пазари

  нашите пазари

  Ние се залагаат за развој на преживување, преку постојани промени на претпријатието се качил на повисоко ниво на развој
 • контрола на квалитет

  контрола на квалитет

  Ние да се стави акцент на разбирање на спецификации и барања за квалитет на клиентите
 • 222

Што правиме?

"Ruizheng" припаѓа на LONGGUANG ЕЛЕКТРОНСКИ GROUP CO., Ltd, која е водечки производител на прецизност ЦПУ обработка делови и лимот делови во Кина, со прецизност обработка за да се произведе многу видови на прецизност метални делови, како што се сврте делови, месинг сврте делови , алуминиумски сврте делови, од нерѓосувачки челик сврте делови, обичај машински компоненти, рака фабрика, и ЦПУ вртење делови и мелење и други делови обработка на метали, како што се: метал кабинет, моќ топлина мијалник, LED топлина мијалник, комуникација кутија мрежа, случај, рутер, дрво се справи со бар и соларни напојува осветлување. Нашата фабрика е специјализирана за мали средни делови големина, висока обемот на производството или мал обем на производството се прифатливи.

производи

Ruizheng е горд да го победи на првите редови на метални делови за обработка индустрија во светот

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

WhatsApp Online Chat !