• 1-1
 • 2-1
 • 3-1
 • Aftësitë tona

  Aftësitë tona

  Kina prodhuesi kryesor i Custom Precision alumini ose tunxh e vogla shndërrohen Parts & Pjesë rrotulluese CNC Pjesë
 • tregjet tona

  tregjet tona

  Ne përkrahim zhvillimin e mbijetesës, përmes ndryshimit të vazhdueshëm të ndërmarrjes hipi në një nivel më të lartë të zhvillimit
 • Kontrolli i cilësisë

  Kontrolli i cilësisë

  Ne vend theksin në të kuptuarit specifikimet dhe kërkesat e cilësisë konsumatorëve
 • 222

Çfarë bëjmë ne?

"Ruizheng" i takon Longguang elektronike Grupi CO., LTD, e cila është një prodhuesi kryesor i saktësi pjesë machining CNC dhe pjesët fletë metalike në Kinë, duke përdorur machining saktësi të prodhojë shumë lloje të pjesëve metalike saktësi, të tilla si pjesë u kthye, bronzi u kthye pjesë , alumini kthyer pjesë, çelik kthyer pjesëve, komponentëve me porosi machined, Spinner dore, dhe CNC kthyer pjesë dhe pjesë mulliri dhe pjesë të tjera të përpunimit të metaleve, të tilla si: kabineti metalike, lavaman ngrohjes me energji elektrike, LED lavaman ngrohjes, kuti e komunikimit të rrjetit, rast, router, bar rimeso trajtuar dhe powered kllapa diellore. Fabrika jonë është e specializuar në pjesë të vogla të mesme, të lartë të prodhimit të vëllimit apo të prodhimit të vëllimit të vogël janë të pranueshme.

Produkte

Ruizheng është krenar për të rrahur ballë të pjesëve metalike të industrisë përpunuese në të gjithë botën

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

WhatsApp Online Chat !